OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA MUAY THAI - GASZKA NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU

3 złote, 1 srebny to wynik naszych zawodników podczas tegorocznych Otwartych MŚ w Muay Thai które odbyły się 31 marca w Knurowie. Mimo średniej  rangi turnieju w zawodach wzieło udział, aż około 100 zawodników z 14 klubów podobnie jak  w niedawnych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Krakowie. Największym wyróżnieniem turnieju było przyznanie specjalnej  nagrody pieniężnej oraz Pucharu Prezydenta Miasta dla Adama GASZKI ( 82 kg), który w pięknym stylu zdominował swoją kategorię w tym wygrywając przed czasem.

Wyniki:

Adam GASZKA ( 82 kg) senior - złoto ( 2 walki)

Łukasz KUBIAK (62 kg) senior - złoto ( 2 walki)

Dominik TOMICA ( 60 kg) junior - złoto ( 1 walka)

Marcin MALESZEWSKI ( 60 kg) junior - srebro ( 2 walki)

GRATULACJE

Dodano:2012-03-28

MIĘDZYKLUBOWE SPARINGI

W dniu 17 marca w siedzibie naszego klubu odbyła się po dłuższej przerwie kolejna seria sparingów. Udział wzieło 20 zawodników z trzech sąsiadujących klubów - ABSORTIO GYM, SPARTAN KNURÓW, MMA SOZO ZORY. To kolejny etap przygotowań przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski oraz Pucharem Świata w K-1.

Dodano:2012-03-17

MISTRZOSTWA POLSKI W KICKBOXINGU

Łukasz KUBIAK ( 57 kg) został Vice Mistrzem  Polski w Kickboxingu w formule LOW KICK. Tym razem nie obronił tytułu z roku poprzedniego ulegając w finale utytułowanemu Michałowi KRÓLIK (min. Zawodowy Mistrz Świata, wielokrotny Mistrz Polski). Zawody odbyły się w Kleszczowie pod patronatem PZKb w dniach 09-11.03.2012. W turnieju wzieło udział  ponad 270 zawodników z 70 klubów co świadczy o randze imprezy.

GRATULACJE

Dodano:2012-03-11

EUROLIGA MUAY THAI

11 marca podczas kolejnej odsłony Europejskiej ligii Muay Thai walczyli nasi podopieczni. Adam GASZKA (81kg)pokonał tym razem na punkty doświadczonego i starszego zawodnika z Czech sklasyfikowanego do tej pory na I pozycji w kat.86 kg. Twardy pojedynek stoczył również  Dominik TOMICA ( 60 kg) który mimo przewagi podczas walki został skrzywdzony przez sędziów werdyktem na remis.

GRATULACJE

Dodano:2012-03-10

K-1 - SLOVAK OPEN 2012

W dniach 24-25 lutego na Słowacji odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji w Kickboxingu największej organizacji WAKO, w których uczestniczyło blisko 250 zawodników z 4 krajów. Mistrzem w kat. K-1 został nasz zawodnik Łukasz KUBIAK( 57 kg) który pierwszy pojedynek wygrał przed czasem natomiast w finale jednogłośnie na punkty pokonał dwukrotnego medaliste Mistrzostw Świata.