EUROLIGA MUAY THAI 1 - SŁOWACJA

Podczas pierwszej odsłony Europejskiej Ligii Muay Thai sezonu 2011/2012 pierwsze swoje Międzynarodowe Mistrzostwo odniósł Adam GASZKA (81 kg), który jednogłośnie na punkty pokonał starszego i  bardziej doswiadczonego zawodnika ze Słowacji.

GRATULACJE

Dodano:2011-10-15

MISTRZOSTWA POLSKI MUAY THAI - 2 ZŁOTA, 1 BRĄZ

Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Muay Thai WMF organizowanych przez Polski Związek Kickboxingu tytuł MISTRZA POLSKI zdobyli:

Mateusz KLUCZNIOK - 75 kg J -wygrywając dwa pojedynki

Adam GASZKA - 81 kg J -wygrywając dwa pojedynki, finał przez KO

Wiktor DRYNKOWSKI - 71 kg - BRĄZ ( wygrywając dwa pojedynki, przegrana niejednoglośnie na punkty)

GRATULACJE

Dodano:2011-10-03

NOWY NABÓR NA SEZON 2011/2012

JUŻ OD 6 WRZEŚNIA  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHETNYCH DO UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH MUAY THAI. SZCZEGÓŁOWY PLAN ZAJĘĆ W DZIALE TRENINGI. ZAPRASZAMY

Dodano:2011-08-30

POWOŁANIE DO REPREZENTACJI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Łukasz KUBIAK został powołany do Reprezntacji Polski na Mistrzostwa Świata w Kickboxingu w formule Low kick. Mistrzostwa odbędą siępod koniec października w Macedonii. Powodzenia

Dodano:2011-08-29

PODSUMOWANIE SEZONU 2010/2011

Poraz kolejny ogromny sukces odniesli zawodnicy naszego teamu w turniejach krajowych
i miedzynarodowych. Największym sukcesem jest, iż trzech zawodników już w najbliżym czasie walczyć będzie o MIĘDZYNARODOWY PAS  EUROPEJSKIEJ LIGI MUAY THAI:

- Marcin MALESZEWSKI -57kg (1 miejsce w rankingu)

- Rafał FOJT - 86 kg (1 miejsce w rankingu)

- Adam DRYGALSKI -91 kg (1 miejsce w rankingu)

Ponadto:

- Łukasz KUBIAK zdobył tytuł Mistrza Polski w Kickboxingu WAKO w formule low kick, V-ce Mistrzostwo Polski Muay Thai WMF, 3 miejsce Puchar Świata K-1 WAKO. Do sukcesow należy również dodać zwycięstwa na zawodowym ringu.